فوتبال باز

1399/12/23

بمب جدید استقلال و جدایی ستاره سرخ

بمب جدید استقلال و جدایی ستاره سرخ

بزرگ‌ترین بمب نقل‌وانتقالات نیم‌فصل در اصفهان منفجر شد.

فرهاد مجیدی قصد دارد با جذب چند بازیکن در نقل‌وانتقالات نیم فصل تیمی قدرتمندتر را راهی رقابت‌های نیم‌فصل دوم کند. از این رو این سرمربی جوان علاوه بر ادامۀ فعالیت برای جذب قاسمی‌نژاد قصد دارد سروش رفیعی، میلاد جهانی و حامد پاکدل را آبی‌پوش کند و این 3 گزینه را ه عنوان اهداف اصلی نقل و انتقالاتیخود به مدیران تیمش معرفی کردهاست.

 

آریا برزگر، پدیده جوان پرسپولیس برای انجام خدمت سربازی راهی فجرسپاسی شیراز شد. علاوه بر این بازیکن جوان، محمد انصاری مدافع محبوب و بااخلاق سرخ‌پوشان درخواست جدایی داده است و قصد دارد فوتبال خود را در تیمی دیگر ادامه دهد.

 

قرارداد فرشاد فرجی با پرسپولیس نهایی شده است و این بازیکن احتمال فراوان در آینده‌ای بسیار نزدیک پیراهن سرخ را بر تن خواهد کرد.

 

مشکلات دانشگر با مجیدی شکلی جدی و حل‌نشدنی به خود گرفته است و باید مسیر این دو را جدا دانست. از تراکتور به عنوان اصلی‌ترین مشتری دانشگر نام برده می‌شود.

 

بزرگ‌ترین بمب نقل‌وانتقالات نیم‌فصل در اصفهان منفجر شد. احسان حاج‌صفی با جدایی از تراکتور در یک انتقال کاملاً پیش‌بینی شده به سپاهان پیوست تا در نیم‌فصل دوم لباس زردپوشان اصفهانی را بر تن کند.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات:
تور اروپایی شاه‌ماهی نقل‌وانتقالاتکلیک کنید