فوتبال باز

1399/12/05

عنایتی جدید در استقلال و جنگ قلعه‌نویی با پرسپولیس

عنایتی جدید در استقلال و جنگ قلعه‌نویی با پرسپولیس

محسن الغسانی، مهاجمی عمانی سپاهان رسماً از این تیم اصفهانی جدا شد.

🔁 مهدی کیانی مدنظر استقلال تهران قرار دارد و حتی مسئولان استقلال رسماً اقدام به جذب این هافبک باتجربه کرده‌اند. از سوی دیگر تراکتور تبریز نیز قصد معاوضه بازیکن با سپاهان برای جذب کیانی را دارد. تراکتور از علاقۀ سپاهان به سعید مهری باخبر شده است و قصد دارد در راه جذب کیانی این بازیکن را با مهری معاوضه کند.

🔁 حامد پاکدل به طور غیرمستقیم و در فضای مجازی جدایی خود از آلومینیوم را اعلام کرده و می‌توان گفت به این شکل به تیم‌های خواهانش به خصوص پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است.

🔁 مهدی تارتار خواهان جذب آریا برزگر شده است و با توجه به نیمکت‌نشینی دائم این مهاجم جوان در پرسپولیس احتمال حضور قرضی برزگر در پیکان بسیار بالاست.

🔁 محمدرضا خلعتبری قصد جدایی از سپاهان را دارد و اکنون نیز نساجی مازندران را خواهان خود می‌بیند.

🔁 با دستور محمود فکری معین عنایتی، فرزند غلامرضا عنایتی در تمرین تیم اصلی استقلال شرکت کرده است. با توجه به حضور این مهاجم جوان در تیم اصلی باید گفت در آینده‌ای نزدیک شاهد حضور یک عنایتی جدید در ترکیب آبی‌پوشان خواهیم بود. هواداراستقلال امیدوارند که عنایتی پسر خاطرات خوش عنایتی پدر را برای آن‌ها زنده کند.

🔁 مهرداد بایرامی درخواست رسمی خود برای جدایی از نساجی را به مدیران این تیم اعلام کرده است و قصد دارد نیم‌فصل دوم را در تیمی دیگر توپ بزند.

🔁 محسن الغسانی، مهاجمی عمانی سپاهان رسماً از این تیم اصفهانی جدا شد.

🔁 امیر قلعه‌نویی در پی درخواست پرسپولیس برای جذب علیرضا ابراهیمی خواستار دو بازیکن اصلی سرخ‌پوشان شده است. قلعه‌نویی به پرسپولیسی‌ها اعلام کرده فقط در صورتی با جدایی ابراهیمی و حضور کاپیتان تیمش در جمع شاگردان یحیی موافقت می‌کند که قهرمان نیم‌فصل امید عالیشاه و مهدی شیری را به گل‌گهر واگذار کند. با این اوصاف باید گفت که قلعه‌نویی رسماً جنگ خود علیه پرسپولیس و جدایی ستاره تیمش را آغاز کرده است.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات:
تور اروپایی شاه‌ماهی نقل‌وانتقالاتکلیک کنید