فوتبال‌باز

1399/05/22

راه حل جدید یووه برای جذب مهاجم آرسنال

راه حل جدید یووه برای جذب مهاجم آرسنال

آرسنال حاضر به معاوضه الکساندر لاکازت با داگلاس کاستا یا کریستین رومرو از یوونتوس است.

 یکی از اهداف مهم نقل و انتقالاتی یوونتوس در تابستان امسال به خدمت گرفتن الکساندر لاکازت، مهاجم فرانسوی آرسنال است و طبق ادعای نشریه انگلیسی مترو، با توجه به تلاش فراوان توپچی‌ها برای تمدید قرارداد با پیر آمریک اوبامیانگ، به نظر می‌رسد میکل آرتتا نیز مشکلی با جدایی او نخواهد داشت.
 
آندره پیرلو، سرمربی جدید یوونتوس تمایلی به حفظ گونسالو ایگواین ندارد و نام الکساندر لاکازت در فهرست خرید او قرار گرفته است. اما آرسنال حاضر است این مهاجم باتجربه را با پیشنهاد مقداری پول نقد به اضافه انتقال یکی از بین دو بازیکن تحت قرارداد بیانکونری یعنی داگلاس کاستا یا کریستیین رومرو به این تیم بفروشد.
 
داگلاس کاستا در ماه‌های اخیر روند پرفراز و نشیبی داشته و یوونتوس مشکلی با فروش او ندارد. همچنین کریستین رومرو، مدافع آرژانتینی و 22 ساله یوونتوس که در حال حاضر به صورت قرضی برای جنوا بازی می‌کند، از دیگر بازیکنان مورد نظر میکل آرتتا برای تقویت قلب خط دفاعی است و می‌تواند در تابستان امسال راهی لندن شود.
 
الکساندر لاکازت مورد توجه اتلتیکومادرید نیز قرار دارد، اما به نظر می‌رسد یوونتوس در حال حاضر از شانس بیشتری برای خرید این بازیکن برخوردار است.
 
لاکازت در این فصل برای آرسنال 10 گل را به ثمر رسانده و چهار پاس گل نیز ارسال کرده است.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات: