فوتبال‌باز

1399/05/22

آرسنال به دنبال جذب کوتینیو نیست

آرسنال به دنبال جذب کوتینیو نیست

توماس پارتی، گابریل ماگالاش و فیلیپه کوتینیو بازیکنانی هستند که طبق گفته برخی از رسانه‌ها، آرسنال به دنبال جذب آن‌ها است.

توپچی‌ها به جذب هافبک برزیلی بلوگرانا علاقه‌ای ندارند.
 
به نقل از دیوید اورنشتاین، پیرامریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی باشگاه آرسنال عملکرد فوق‌العاده‌ای در فصل جاری داشته است و از قرارداد او با این باشگاه فقط یک سال دیگر باقی مانده است. آرسنال در آستانه تمدید قرارداد اوبامیانگ قرار دارد و همه چیز برای حفظ این مهاجم گابنی مهیا است اما خبر قطعی این توافق هنوز اعلام نشده است. پیرامریک اوبامیانگ در 44 مسابقه برای آرسنال به میدان رفته است و موفق شده تا 29 گل به ثمر برساند و 3 پاس گل نیز بدهد.
 
خواسته شفاف اتلتیکو مادرید برای فروش توماس پارتی
آرسنال به جذب توماس پارتی علاقمند است و سران این باشگاه در ابتدا خواهان معاوضه یکی از بازیکنان خود از جمله الکساندر لاکازت یا متئو گوندوزی برای جذب این هافبک غنایی بودند اما اتلتیکو مادرید تنها در صورتی حاضر به فروش پارتی می‌شود که بند آزادسازی 50 میلیون یورویی او پرداخت شود. اگر آرسنال یا هر باشگاه دیگری این مبلغ را پرداخت کنند، پس از آن همه چیز برای جدایی از اتلتیکو به توماس پارتی بستگی خواهد داشت. در انتقال پارتی به آرسنال، مسئله اصلی توافق شخصی این هافبک دفاعی غنایی با توپچی‌ها نیست بلکه توافق سران آرسنال با اتلتیکو مادرید است. پارتی در صورت پیوستن به آرسنال، خواستار دستمزد هفتگی 200000 پوندی است.
 
شایعات زیادی پیرامون علاقه آرسنال به جذب فیلیپه کوتینیو از بارسلونا منتشر شده است و در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، همه چیز می‌تواند در یک لحظه تغییر کند اما تاکنون آرسنال اقدامی برای جذب این هافبک برزیلی انجام نداده است و کوتینیو بازیکن مورد نظر آن‌ها نیست.
گابریل ماگالاش
گابریل ماگالاش
علاقه آرسنال به جذب گابریل ماگالاش
میکل آرتتا، سرمربی باشگاه آرسنال به دنبال تقویت خط دفاعی خود است و توپچی‌ها علاقه زیادی به جذب گابریل ماگالاش دارند. استعداد یاب‌های باشگاه آرسنال گزارشات زیادی را پیرامون ماگالاش به مدیریت این تیم ارائه داده اند و مدت‌ها است که عملکرد او را زیر نظر دارند. با این حال، جذب این مدافع فرانسوی آسان نیست زیرا رقابت شدیدی برای به خدمت‌گیری او وجود دارد و این انتقال از نظر مالی برای آرسنال آسان نخواهد بود.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات: