فوتبال‌باز

1399/05/19

با وجود زیدان جایی برای بیل نیست

 با وجود زیدان جایی برای بیل نیست

رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید می‌گوید که این باشگاه می‌تواند گرت بیل را به تیمی دیگر قرض دهد.

رامون کالدرون هم مثل اکثر افراد فوتبالی نگران وضعیت گرت بیل و آینده او در رئال مادرید است. 
 
به نقل از Goal، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید در مصاحبه با BBC Sport گفت:
 
 ما قبلاً چنین کاری انجام داده‌ایم. اگر آنها اجازه جدایی بیل به صورت قرضی را صادر کنند و بخشی از دستمزدش را بپردازند تعجب نمی‌کنم. این خیلی ناراحت کننده است. حیف است که بازیکنی مثل او را روی سکوها ببینیم. فکر نمی‌کنم مهارت‌ها و استعداد بیل از بین رفته باشد، او هنوز هم بازیکن خوبی است که می‌تواند در سطحی بالا و در هر تیمی در دنیا بازی کند.
 
بنابراین فکر می‌کنم آنها باید به خاطر هر دو طرف راه حلی برای پایان دادن به این عذاب پیدا کنند. اگر بیل نخواهد دستمزدش را کاهش دهد که قابل درک هم هست، آنها باید راه حل دیگری برای پایان دادن به این وضعیت پیدا کنند.
 
 زیدان روی بیل حساب نمی‌کند، و اگر او همچنان سرمربی رئال مادرید بماند که به نظرم قطعاً همینطور خواهد بود، بیل باید به فکر پیدا کردن تیم جدیدی برای خود باشد. ظاهراً در پایان فصل زیدان به آنچه می‌خواسته رسیده است. او گفته بود که لالیگا هدف اصلی تیم است. مطمئنم که زیزو به کارش در مادرید ادامه خواهد داد و متأسفانه جایی برای بیل نیست. مشکل این است که دو سال از قرارداد بیل باقی مانده و ناراحت کننده است که او وقت خود را تلف می‌کند چون هنوز هم مطمئناً آماده و در فرم خوبی است.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات: