فوتبال‌باز

1399/05/11

کریس اسمالینگ به انگلستان برمی‌گردد

 کریس اسمالینگ به انگلستان برمی‌گردد

رم با منچستریونایتد به توافق نرسید؛

منچستریونایتد در آستانه دیدار حساس رم با سویا، جالوروسی را از حضور کریس اسمالینگ در لیگ اروپا محروم کرد. این سناریو ممکن است در مورد الکسیس سانچز و اینتر نیز تکرار شود.
 
پس از یک فصل بازی به صورت قرضی در رم و درخشش در سری آ، انتظار می‌رفت قرارداد کریس اسمالینگ با رم دائمی شود اما منچستریونایتد نمی‌خواهد این مدافع 30 ساله را به راحتی از دست بدهد.
 
به نقل از آنجلو مانجیانته خبرنگار اسکای در رم، دیدار با یوونتوس، آخرین بازی کریس اسمالینگ در پیراهن رم است. باشگاه رم با منچستریونایتد بر سر دائمی کردن قرارداد کریس اسمالینگ به توافق نرسید و ظاهرا این موضوع مختومه است چراکه پس از دو ماه مذاکره، طرفین در رسیدن به توافق ناموفق بوده‌اند.
 
با توجه به پرداخت 3 میلیون یورو بابت انتقال قرضی اسمالینگ، پیشنهاد رسمی رم به باشگاه انگلیسی برای دائمی کردن قرارداد او 15 میلیون یورو بود که از سوی شیاطین سرخ رد شد. منچستریونایتد خواهان 20 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو پاداش است.
 
با این اوصاف، کریس اسمالینگ پس از بازی با یوونتوس باید به انگلستان برگردد و نمی‌تواند رم را در بازی حساس لیگ اروپا مقابل سویا همراهی کند. کریس اسمالینگ و رم انتظار داشتند منچستریونایتد حداقل با حضور این مدافع در لیگ اروپا موافقت کند اما چون احتمال برخورد رم با تیم سولسشر در مرحله نیمه نهایی وجود دارد، آنها این درخواست را رد کردند.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات:
انتقال پدیده لیگ فرانسه به رئال و بایرن غیرممکن شدکلیک کنید